See content specific to your location.
Continue

Rozwiązania dla budownictwa

Rozwiązania dla budownictwa

Oryginalne systemy mocowania, które zmniejszają nakład pracy, ilość odpadów i środków chemicznych.

Nasze mocowania dla budownictwa marki VELCRO® pomagają zwiększyć produktywność i bezpieczeństwo, minimalizując pozostałości i odpady chemiczne. Obejmuje to zapięcia do stałych elementów, takich jak montaż paneli słonecznych oraz łatwe do usunięcia, niskoprofilowe zamknięcia do materiałów ściernych.

Marka VELCRO® oferuje systemy mocowania w budownictwie, które są łatwe do zastosowania, bezpieczne w użyciu i stanowią bardziej ekologiczną alternatywę dla producentów, architektów i budowniczych – co może pomóc w uzyskaniu punktów w rankingu budownictwa ekologicznego. Te rozwiązania w zakresie mocowania zmniejszają zużycie lotnych związków organicznych (VOC), eliminują odgazowywanie kleju i zmniejszają ilość odpadów na placu budowy. Wszystko to przy jednoczesnym skróceniu czasu instalacji i zmniejszeniu zapotrzebowania na narzędzia, dzięki czemu budowa jest szybsza i bardziej przystępna. Nasze systemy są przyjazne dla środowiska i wydajne, a jednocześnie stawiają na pierwszym miejscu zdrowie i bezpieczeństwo pracowników.

Oszczędność pracy i bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania eliminują potrzebę stosowania narzędzi i są łatwe do wymiany i zmiany położenia. Pomaga to obniżyć koszty pracy, zapobiec błędom i wypadkom oraz zwiększyć precyzję.

Oszczędność czasu i pracy in in

Zamknięcia marki VELCRO® skracają czas potrzebny na instalację i konserwację, jednocześnie ułatwiając proces montażu i umożliwiając całkowite usunięcie.

Przyjazne dla środowiska

Nasze zapięcia budowlane pomagają użytkownikom zdobywać punkty w ramach budownictwa ekologicznego poprzez stosowanie mniejszej ilości składników chemicznych i rozpuszczalników oraz generowanie mniejszej ilości pozostałości i odpadów.

Zastosowania

Pomogliśmy w walce z COVID-19

Dowiedz się, jak nasze produkty chroniły pracowników w szpitalach i w życiu codziennym.