See content specific to your location.
Continue

Zespół Kierowniczy Velcro Companies

Zespół Kierowniczy Velcro Companies

Nasz Zespół Kierowniczy wnosi bogate doświadczenie w zakresie rozwoju biznesowego, prawa, finansów i łańcucha dostaw z wielu różnych perspektyw. Dowiedz się więcej o wszystkich członkach zespołu.

Gabriella Parisse - Chief Executive Officer

Gabriella Parisse objęła pozycję CEO Velcro Companies w listopadzie 2021 r. Wnosi do firmy bogate międzynarodowe doświadczenie w zakresie towarów konsumpcyjnych oraz działalności B2B, ma potwierdzone osiągnięcia związane z przyspieszaniem wzrostu, budowaniem marki i wdrażaniem innowacji.

Przed przyjęciem obecnej roli była dyrektorem ds. wzrostu w Velcro Companies, a także obejmowała różne stanowiska kierownicze w działach marketingu i operacji w ciągu 26 lat pracy w firmie Johnson & Johnson oraz 5 lat w Tate & Lyle PLC, globalnej firmie z branży składników spożywczych. Zasiada również w radzie doradczej New England Advisory Council (NEAC), zapewniając porady bankowi Boston Federal Reserve Bank w zakresie fundamentalnych trendów ekonomicznych. Ponadto zasiada w radzie dyrektorskiej w globalnej firmie zajmującej się odżywianiem, Glanbia Plc. Gabriella urodziła się i dorastała we Włoszech. Uzyskała tytuł magistra w zakresie statystyki i nauk o demografii uniwersytetu La Sapienza we Włoszech.

Otrzymała Order Zasługi za Pracę („Cavaliere del Lavoro”) od prezydenta Włoch.

Bill Hamilton

Bill Hamilton dołączył do Velcro Companies jako dyrektor ds. finansowych w 2022 r. Kieruje firmowymi zespołami ds. finansów i technologii informacyjnej (IT).

Ma ponad 22 lata doświadczenia zdobytego w pracy dla wiodących globalnych firm wytwórczych i posiada szeroką wiedzę we wszystkich aspektach związanych z finansami. Obejmował role zarządcze, wspierając firmy w kluczowych gałęziach przemysłu wytwórczego, w tym w branży motoryzacyjnej, specjalistycznych środków chemicznych oraz wysoce wydajnych materiałów, a także w branży opakowań konsumenckich i opakowań z tektury falistej. Bill spędził 9 lat w Ingevity, gdzie zajmował stanowisko skarbnika i wiceprezesa ds. relacji z inwestorami, a także wiceprezesa, skarbnika i FP&A (dyrektora ds. planowania finansowego i analityki). Był również członkiem starszego zarządu w zakresie finansów w ciągu 4 lat pracy w MeadWestvaco/Rock-Tenn, globalnej firmie zajmującej się produkcją opakowań konsumenckich i z tektury falistej, oraz podczas 8 lat pracy w Federal-Mogul (teraz Tenneco), globalnej firmie motoryzacyjnej, która jest liderem w swojej branży.

Hamilton zdobył dyplom MBA na University of Michigan Dearborn oraz tytuł licencjata w specjalizacji finansowej na Michigan State University.

John Deitrich został dyrektorem ds. łańcucha dostaw w 2022 r. i kieruje firmowymi operacjami w skali globalnej, w tym produkcją, łańcuchem dostaw, logistyką, pozyskiwaniem, inżynierią i kontrolą jakości.

Wnosi szeroką i bogatą wiedzę z zakresu wytwórstwa i łańcucha dostaw na kluczowych rynkach, w tym doświadczenie z zakresu produktów konsumenckich i higieny osobistej. John spędził niemal 30 lat w Kimberly-Clark i posiada specjalistyczną wiedzę techniczną oraz doświadczenie w zakresie produkcji włóknin oraz zrównoważonego rozwoju w produkcji. Przed dołączeniem do firmy był starszym wiceprezesem ds. operacji globalnych w Nice-Pak Products oraz wiceprezesem ds. operacji w C3 Corporation.

Zdobył tytuł licencjata na Lawrence University w Appleton, Wis.

Andrew Ellis

Andrew Ellis został dyrektorem ds. handlowych dla obu Ameryk w listopadzie 2021 r.

Od tego czasu kieruje sprzedażą handlową w Ameryce Północnej i Południowej. Andrew posiada szeroką wiedzę w zakresie działania naszej firmy oraz bogate doświadczenie w kierowaniu działaniami B2B i sektorem konsumenckim. Od ponad 20 lat pracuje w Velcro Companies – obejmował różne role związane ze sprzedażą globalną i kierownictwem w dziale marketingu, m.in. kierował globalną organizacją ds. towarów konsumpcyjnych oraz globalnym działem ds. produktów higieny osobistej, po czym przyjął rolę prezesa naszej organizacji handlowej w rejonie APAC i zamieszkał w Chinach.

Andrew zdobył tytuł licencjata w specjalizacji handlowej na University of Windsor oraz tytuł magistra w University of New Hampshire Peter T. Paul College of Business and Economics.

Roberto Travella

Roberto Travella dołączył do Velcro Companies w 2020 r., aby pokierować naszą organizacją handlową w rejonie EMEA. Pracując w firmowym zakładzie w Argentona w Hiszpanii, otrzymał awans na dyrektora ds. handlowych dla regionów EMEA i APAC w 2021 r.

Ma ponad 30 lat doświadczenia w zakresie rozwoju biznesowego, sprzedaży i marketingu. Przed dołączeniem do Velcro Companies Roberto spędził ponad 26 lat w 3M, obsługując rynki konsumenckie i B2B w różnych rolach kierowniczych związanych z rozwojem biznesowym, sprzedażą i marketingiem, m.in. jako kierownik krajowy i regionalny oraz dyrektor działu.

Roberto zdobył tytuł licencjata w specjalizacji ekonomicznej na L. Bocconi University we Włoszech.

James Seidl otrzymał stanowisko dyrektora ds. produktów i innowacji w 2022 r. Kieruje firmowymi zespołami ds. badań i rozwoju (R&D), a także zespołami ds. marketingu produktu i kategorii, skupiając się na wdrażaniu innowacji i przyspieszaniu rozwoju nowych produktów.

Wnosi ponad 20 lat doświadczenia w zakresie rozwoju nowych produktów, zarządzania marką i planowania strategicznego, a także pasję związaną z obsługą klientów i wdrażaniem innowacji. Spędził niemal 11 lat w firmie McCormick & Company oraz ponad 10 lat w Procter & Gamble, obejmując starsze stanowiska zarządcze i wspierając te międzynarodowe firmy zajmujące się produktami konsumpcyjnymi w zakresie zarządzania produktami, marketingu i innowacji.

James zdobył tytuł licencjata cum laude w administracji biznesowej oraz tytuł magistra w biznesie międzynarodowym i marketingu w American University Kogod School of Business w Waszyngtonie, D.C.

Chitra-Ebenezer

Chitra Ebenezer dołączyła do Velcro Companies w 2019 r. i została awansowana na dyrektora ds. marketingu w 2021 r. Wnosi do firmy ponad 25 lat doświadczenia w marketingu, budowaniu marki i kierowaniu komunikacją.

Przed Velcro Companies była starszym dyrektorem ds. marketingu w USA w globalnej firmie zajmującej się produkcją świeżych makaronów, Rana Meal Solutions. Chitra była wcześniej dyrektorem ds. komunikacji globalnej w Tate & Lyle PLC oraz piastowała różne stanowiska kierownicze w Kraft Foods Group, gdzie pracowała przez 11 lat. Karierę w marketingu zaczynała w Kimberly-Clark, pracując nad ikoniczną marką HUGGIES.

Uzyskała stopień licencjata na Duke University oraz stopień magistra z University of Virginia Darden School of Business.