See content specific to your location.
Continue

ROZWIĄZANIA PRZEMYSŁOWE

ROZWIĄZANIA PRZEMYSŁOWE

Oryginalne zapięcia VELCRO® Brand dla wszystkich Twoich potrzeb.

Przemysłowe zapięcia VELCRO® usprawniają procesy produkcyjne, poprawiają żywotność i funkcjonalność produktów końcowych. Nasze zapięcia rzepowe są wielokrotnego użytku, łatwe do ponownego zapięcia i usunięcia, pomagają skrócić czas produkcji, obniżyć koszty materiałów i pracy.

Od czasu wynalezienia oryginalnego rzepa 60 lat temu, Velcro Companies jest liderem na rynku innowacyjnych rozwiązań w zakresie mocowania w wielu branżach na całym świecie. Stworzyliśmy setki nowych segmentów rynku i spopularyzowaliśmy technologię rzepów na całym świecie. Od naszych początków do dnia dzisiejszego, kontynuujemy wprowadzanie innowacji, aby zapewnić naszym partnerom i klientom najbardziej zaawansowaną technologię, która rozwiązuje problemy, zwiększa rentowność firm i poprawia życie użytkowników na całym świecie.

Standardy jakości

Na całym świecie nasze zakłady produkcyjne są zobowiązane do przestrzegania norm i przepisów jakościowych, w tym między innymi certyfikatów ISO i OEKO-TEX® STANDARD 100.

Portfolio produktów

Przemysłowy asortyment produktów marki VELCRO® jest uznawany w wielu branżach za największy i najbardziej atrakcyjny w branży rzepów.

Globalne możliwości

Nasze innowacyjne, wielofunkcyjne zespoły badawczo-rozwojowe i handlowe ściśle współpracują z klientami, aby wprowadzać na rynek rozwiązania produktowe, które spełniają potrzeby użytkowników końcowych w zakresie mocowań.

Zastosowania

Seria Profesjonalna

Dowiedz się, jak nasza Seria Profesjonalna usprawnia instalacje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Professional Series for Cable Management & Installations

Pomogliśmy w walce z COVID-19

Dowiedz się, jak nasze produkty chroniły pracowników w szpitalach i w życiu codziennym.