See content specific to your location.
Continue

Rozwiązania dla transportu

Rozwiązania dla transportu

Oryginalne rozwiązania mocowań zwiększające wygodę i wygląd.

Nasze ORYGINALNE MYŚLENIE (ORIGINAL THINKING®) zapewnia klientom z branży transportowej prosty montaż, lepszą ergonomię i niższe koszty produkcji. Dzięki wyższej jakości i stylowi, nasze rozwiązania transportowe VELCRO® pomagają zmniejszyć ilość odpadów i pracy dla producentów oraz zmaksymalizować komfort i estetykę dla konsumentów.

Complete this form and a member of our Transportation Team will contact you.

Corocznie miliony pojazdów są montowane przy użyciu rzepów VELCRO® Brand. Od ponad ćwierć wieku nasze wszechstronne rozwiązania w zakresie zapięć są stosowane przez producentów i dostawców OEM z branży motoryzacyjnej, lotniczej i transportu masowego do montażu szerokiej gamy komponentów, w tym obić siedzeń, wykładzin i wnętrz pojazdów. Nasze wysokiej jakości elementy złączne oferują bezpieczne, niezawodne trzymanie i całkowitą elastyczność projektowania dzięki szerokiej gamie opcji dostosowywania.

Standardy jakości

Posiadając certyfikaty ISO 9001, ISO 14001, ISO 13485 i IATF 16949*, zobowiązujemy się do zapewnienia wysokiej jakości, zrównoważonego rozwoju i ciągłego doskonalenia. Nasze zakłady produkcyjne są strategicznie zlokalizowane w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie i Azji.

*Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się o naszych certyfikatach

Globalne możliwości

Nasze zespoły handlowe i techniczne zapewniają naszym klientom na całym świecie dedykowane wsparcie techniczne, a nasze zakłady produkcyjne są strategicznie zlokalizowane w kluczowych miejscach na świecie, aby zapewnić terminowe dostawy i stałą wysoką jakość.

Ergonomiczne rozwiązania

Nasze zapięcia zapewniają bezpieczny, niezawodny i ergonomiczny montaż przy niewielkich siłach zaangażowania. Są łatwe w montażu i redukują grzechotanie, hałas i wibracje w podsufitkach, panelach i deskach rozdzielczych.

Zastosowania

Pomogliśmy w walce z COVID-19

Dowiedz się, jak nasze produkty chroniły pracowników w szpitalach i w życiu codziennym.