See content specific to your location.
Continue

Rozwiązania dla wojska i instytucji państwowych

Rozwiązania dla wojska i instytucji państwowych

Skupiamy się na zapięciach, abyś mógł skupić się na zadaniu.

Od trwałych i wytrzymałych po lekkie i wydajne, nasze wojskowe zapięcia i rozwiązania VELCRO® są ukrytym bohaterem w najbardziej wymagającym otoczeniu. Każdy z naszych globalnych zakładów produkcyjnych ściśle współpracuje z lokalnymi władzami, aby dostarczyć wysokiej jakości rozwiązania oparte na konkretnych standardach wojskowych.

Od ponad 50 lat obdarzone zaufaniem przez wojsko i rząd USA, nasze wysokiej jakości produkty są doceniane na całym świecie za ich siłę, trwałość i niezawodność. Ściśle współpracując z naszymi globalnymi partnerami przemysłowymi, opracowujemy i wytwarzamy produkty dostosowane do specyficznych potrzeb każdego armii, korzystając z szerokiego portfolio produktów marki VELCRO®. Nasi inżynierowie są dostępni w celu uzyskania wsparcia technicznego. Wybór właściwego zapięcia na haczyk i pętelkę jest kluczowy dla zapewnienia jakości i niezawodności produktu końcowego, a my oferujemy szeroką gamę opcji haczyków i pętelek, aby zapewnić maksymalną wydajność.

Zgodność z poprawką Berry’ego (USA)

Wojskowe zapięcia VELCRO® są opracowywane i produkowane tak, aby spełniały lokalne wymagania w Stanach Zjednoczonych.

Certyfikat A-A-55126C (USA)

Produkty VELCRO® Brand są mocne, niezawodne i wysokiej jakości, spełniają najbardziej wymagające przepisy przemysłu wojskowego i rządowego.

Stworzone dla misji

Zapięcia wojskowe VELCRO® Brand pomagają żołnierzom w wypełnianiu ich zadań dzięki niskoprofilowym, lekkim i trwałym konstrukcjom do każdego zastosowania.

Applications

Linia produktów ekologicznych VELCRO® Brand

Ta sama wydajność VELCRO® Brand, wykonana w 55% z materiałów pochodzących z recyklingu.

Dowiedz się więcej
Calzado

Pomogliśmy w walce z COVID-19

Dowiedz się, jak nasze produkty chroniły pracowników w szpitalach i w życiu codziennym.