See content specific to your location.
Continue

ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE HIGIENY OSOBISTEJ

ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE HIGIENY OSOBISTEJ

W  produktach dla dzieci naszym priorytetem jest miękkość w dotyku.

Stworzone przez ORYGINALNE MYŚLENIE (ORIGINAL THINKING®), rozwiązania VELCRO® dla artykułów higieny osobistej zapewniają najwyższą miękkość pieluch dla dzieci i dla dorosłych. Nasze zapięcia od dziesięcioleci są pionierami innowacyjnych rozwiązań dla branży higieny osobistej.

Miękkie zapięcia marki VELCRO® doskonale utrzymują pieluchy zapięte, można je łatwo dopasować, a jednocześnie są delikatne i łatwe w użyciu. Pomagają one zabezpieczyć pieluchy, pieluchomajtki i inne produkty do inkontynencji na całym świecie i są łatwe do zintegrowania z bieżącymi procesami produkcyjnymi. Nasza technologia nadal napędza innowacje, zwiększa zróżnicowanie i udział w rynku w konkurencyjnej branży artykułów higieny osobistej. Nasze doświadczenie w produkcji surowców i innowacyjne technologie stanowią przewagę konkurencyjną na całym świecie.

Miękkość

Wyjątkowo miękkie zapięcia VELCRO® Brand przynoszą użytkownikom elastyczność, bezpieczeństwo i ochronę, zapewniając jednocześnie komfort użytkowania artykułów higienicznych.

Trwałość

Nasze produkty, takie jak zapięcia VELCRO® Brand FLEX-ZONE™, eliminują stosowanie silnych klejów w zakładkach pieluch, zapewniając bardziej zrównoważony produkt końcowy.

Globalne możliwości

Nasze innowacyjne, wielofunkcyjne zespoły badawczo-rozwojowe i handlowe współpracują z klientami w celu wprowadzenia na rynek rozwiązań produktowych, które spełniają potrzeby użytkowników końcowych w zakresie mocowań.

Zastosowania

Pomogliśmy w walce z COVID-19

Dowiedz się, jak nasze produkty chroniły pracowników w szpitalach i w życiu codziennym.