See content specific to your location.
Continue

Rozwiązania medyczne

Rozwiązania medyczne

Nasze ORYGINALNE MYŚLENIE (ORIGINAL THINKING®) pomaga pacjentom żyć pełnią życia

Od ponad 40 lat zapięcia marki VELCRO® zmieniają świat opieki medycznej. Naszą misją jest tworzenie niezawodnych rozwiązań, które umożliwiają pracownikom służby zdrowia świadczenie najwyższej jakości opieki nad pacjentami.

W Velcro Companies oferujemy lata doświadczeń i niezrównaną wiedzę. Nasz zespół współpracuje z branżą medyczną od ponad czterech dekad i doprowadził do perfekcji integrację naszej technologii w celu zaspokojenia potrzeb producentów urządzeń medycznych. Nasze rozwiązania są innowacyjne i dynamiczne, zaprojektowane specjalnie w celu spełnienia wymagań aplikacji.

Produkcja z wartością dodaną

Zapewniamy kompleksowe, strategiczne zarządzanie łańcuchem dostaw, od komponentów pozyskiwanych wewnętrznie lub zewnętrznie, po logistykę wychodzącą i usługi sterylizacji. Oferujemy pełne usługi od projektu do gotowego produktu.

Pomoc naszych inżynierów-ekspertów

Nasz zespół badawczo-rozwojowy zapewnia, że produkty spełniają rygorystyczne normy, mając zawsze na uwadze opiekę nad pacjentem. Jeśli potrzebujesz specyficznych surowców lub partnera dla w pełni zapakowanego produktu, możemy skutecznie pomóc.

Wymagania prawne

Nasze zakłady w Meksyku i Hiszpanii posiadają certyfikaty ISO 13485, a my mamy doświadczenie w pracy zgodnie z przepisami medycznymi na całym świecie.

Zastosowania

Pomogliśmy w walce z COVID-19

Dowiedz się, jak nasze produkty chroniły pracowników w szpitalach i w życiu codziennym.