See content specific to your location.
Continue

NASZE INNOWACJE I TECHNOLOGIE

NASZE INNOWACJE I TECHNOLOGIE

Oryginalne myślenie ORIGINAL THINKING® to część naszej kultury.

Kultura kreatywności stanowi naszą integralną część i umożliwia naszemu globalnemu zespołowi projektantów i inżynierów tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które są w stanie sprostać rzeczywistym problemom klientów i ułatwiają im życie. Dzięki ponad 400 aktywnym patentom Velcro Companies nadal rewolucjonizuje rozwiązania mocujące, tak jak miało to miejsce przez ostatnie 60 lat.

Centrum Badań i Rozwoju w Velcro Companies

Jako pionierzy technologii zapięć na rzepy posiadamy oryginalny amerykański patent 2 717 437 zgłoszony 15 października 1952 r. Centrum Badań i Rozwoju Velcro Companies jest organizacją działającą na całym świecie, która spełnia wymagania globalnego rynku poprzez rozwój produktów i procesów w zakresie tkanin i dzianin, formowanych haczyków, pętelek z włókniny i wielu innych technologii zapięć. Nasz najnowocześniejszy zakład znajduje się w Manchesterze, N.H. Nasze centrum zaawansowanej inżynierii jest w Bostonie, czyli miejscu z głęboko zakorzenionym dziedzictwem historii amerykańskiego przemysłu tekstylnego.

VELCRO® Brand Technology
U.S. Patent 2,717,437 filed on October 15, 1952 by George de Mestral

Dziś firma Velcro Companies stara się być dominującym innowatorem w dziedzinie technologii zapięć dzięki wydajnym i kreatywnym rozwiązaniom. Jesteśmy dumni z naszej historii innowacji i wyjątkowej zdolności do tworzenia rozwiązań spełniających potrzeby naszych klientów.

Dowiedz się więcej o nas