See content specific to your location.
Continue

ROZWIĄZANIA DLA PRODUKCJI OBUWIA I ODZIEŻY

ROZWIĄZANIA DLA PRODUKCJI OBUWIA I ODZIEŻY

Ponad 60 lat twórczego podejścia ORIGINAL THINKING®.

Niezależnie od tego, czy Twoje projekty to miękka i elastyczna odzież dziecięca, czy sprzęt outdoorowy ,który powinien wytrzymać najtrudniejsze warunki, nasze twórcze rozwiązania skutecznie dopasują się do twoich produktów. Mamy również na uwadze zrównoważony rozwój i robimy co w naszej mocy, aby chronić środowisko poprzez zastosowanie w naszych produktach surowców przyjaznych dla środowiska.

Kiedy marki obuwnicze i odzieżowe poszukują optymalizacji formy i funkcji, zwracają się do Velcro Companies po innowacyjne rozwiązania w zakresie zapięć, które pozwalają na stworzenie najnowocześniejszego projektu i poprawę wydajności produktu końcowego. Rezultatem jest lepsze doświadczenie użytkownika końcowego i prawdziwa przewaga konkurencyjna. Niezależnie od tego, czy szukasz niestandardowego koloru, czy najlepszej kombinacji rzepów na ekstremalne warunki pogodowe, technologia VELCRO® Brand zapewnia najlepszą w swojej klasie wydajność wspieraną przez światową organizację produkcyjną i logistyczną.

Globalnie uznana marka

Jesteśmy znani na całym świecie z naszych zaawansowanych technologicznie elementów złącznych i zróżnicowanej oferty produktów. Możemy pomóc w spełnieniu specyficznych wymagań, w tym odporności na ogień, wodę i warunki atmosferyczne.

Zrównoważone materiały

Nasze produkty są wytwarzane przy użyciu materiałów bezpiecznych dla klientów i przyjaznych dla środowiska. Linia produktów VELCRO® Brand ECO jest wykonana w 55% z materiałów pochodzących z recyklingu, przy zachowaniu tej samej wydajności, której ufasz.

Globalne możliwości i dostosowanie do potrzeb klienta

Oferujemy certyfikaty OEKO-TEX® STANDARD 100 dla niektórych produktów oraz pełne możliwości produkcji i przetwarzania w zakładach zlokalizowanych w Ameryce Północnej i Południowej, Europie i Azji. Zobacz nasze zakłady produkcyjne i certyfikaty.

Zastosowania

Nowe produkty

Pomogliśmy w walce z COVID-19

Dowiedz się, jak nasze produkty chroniły pracowników w szpitalach i w życiu codziennym.