See content specific to your location.
Continue
Pyt.: Gdzie mogę kupić zapięcia rzepowe marki VELCRO®?

Odp.: Produkty marki VELCRO® można nabyć u wszystkich naszych autoryzowanych dystrybutorów. Prowadzimy również bezpośrednią sprzedaż hurtową

Pyt.: Czy mogę otrzymać katalog wszystkich Waszych produktów?

Odp.: Aby otrzymać katalog, skontaktuj się z jednym z naszych przedstawicieli.

Pyt.: Prowadzę sklep detaliczny i chcę sprzedawać Wasze produkty. Co muszę zrobić?

Odp.: Skontaktuj z naszym działem obsługi klienta pod numerem (+48) 71 661 90 34 . Możesz też wysłać do nas wiadomość na naszej stronie internetowej.

Pyt.: Czym oczyścić powierzchnię montażową przed użyciem produktów z klejem?

Odp.: Można użyć dowolnego środka czyszczącego, który nie pozostawia filmu ani tłustej powierzchni. Zalecamy stosowanie gazików nasączonych alkoholem. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Pyt.: Który produkt podklejany jest najlepszy do zastosowań stosowanych na zewnątrz?

Odp.: Zapięcia ALFA-LOK® marki VELCRO® dobrze sprawdzają się na zewnątrz. Prosimy uważnie przeczytać informacje na opakowaniu, aby określić, które z nich są najlepsze do wybranego zastosowania.

Pyt.: Jak czyścić zapięcia marki VELCRO®?

Odp.: Czyszczenie rzepów z zanieczyszczeń przypomina czyszczenia szczotek do włosów: najlepiej jest użyć sztywnej szczotki lub innego kawałka rzepu. Może to wymagać trochę wysiłku – w końcu rzepy są stworzone do tego, aby się przyczepiały! Optymalnym rozwiązaniem jest zapobieganie: część z rzepem powinna być przez cały czas zakryta, aby nie chwytała się niczego, czego nie powinna – np. koca lub włosów. Przed praniem należy zawsze zamknąć rzep.

Czy nadal masz pytania?