Pyt.: Gdzie mogę kupić zapięcia rzepowe marki VELCRO®?

Odp.: Produkty marki VELCRO® można nabyć u wszystkich naszych autoryzowanych dystrybutorów. Prowadzimy również bezpośrednią sprzedaż hurtową

Pyt.: Czy mogę otrzymać katalog wszystkich Waszych produktów?

Odp.: Aby otrzymać katalog, skontaktuj się z jednym z naszych przedstawicieli.

Pyt.: Prowadzę sklep detaliczny i chcę sprzedawać Wasze produkty. Co muszę zrobić?

Odp.: Skontaktuj z naszym działem obsługi klienta pod numerem (+48) 71 661 90 34 . Możesz też wysłać do nas wiadomość na naszej stronie internetowej.

Pyt.: Czym oczyścić powierzchnię montażową przed użyciem produktów z klejem?

Odp.: Można użyć dowolnego środka czyszczącego, który nie pozostawia filmu ani tłustej powierzchni. Zalecamy stosowanie gazików nasączonych alkoholem. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Pyt.: Który produkt podklejany jest najlepszy do zastosowań stosowanych na zewnątrz?

Odp.: Zapięcia ALFA-LOK® marki VELCRO® dobrze sprawdzają się na zewnątrz. Prosimy uważnie przeczytać informacje na opakowaniu, aby określić, które z nich są najlepsze do wybranego zastosowania.

Pyt.: Jak czyścić zapięcia marki VELCRO®?

Odp.: Czyszczenie rzepów z zanieczyszczeń przypomina czyszczenia szczotek do włosów: najlepiej jest użyć sztywnej szczotki lub innego kawałka rzepu. Może to wymagać trochę wysiłku – w końcu rzepy są stworzone do tego, aby się przyczepiały! Optymalnym rozwiązaniem jest zapobieganie: część z rzepem powinna być przez cały czas zakryta, aby nie chwytała się niczego, czego nie powinna – np. koca lub włosów. Przed praniem należy zawsze zamknąć rzep.

Czy nadal masz pytania?

Looks like you’re using an unsupported browser. For the best experience, the latest versions of Chrome, Safari, Edge, and Firefox are all recommended.