See content specific to your location.
Continue

NASZE ZOBOWIĄZANIE

NASZE ZOBOWIĄZANIE
Velcro Companies Commitment to sustainability

Zrównoważony rozwój

Natura jest pierwotnym źródłem inspiracji dla naszych rzepów. Dowiedz się więcej o tym, co robimy, aby chronić środowisko naturalne dla przyszłych pokoleń.

Czytaj dalej
Velcro Companies Commitment to promoting education & literacy

Promocja edukacji oraz umiejętności czytania i pisania

Wierzymy, że każdy zasługuje na podstawową edukację. Dowiedz się więcej o tym, co robimy, aby promować edukację oraz umiejętność czytania i pisania.

Czytaj dalej
Diversity, Equity & Inclusion

Różnorodność, równość i integracja

Staramy się, aby nas personel był zróżnicowany, a każdy czuł się tak samo mile widziany, wysłuchany i szanowany. Wierzymy, że dzięki docenianiu różnorodności jesteśmy silniejszą organizacją. Dowiedz się więcej.

Czytaj dalej
Velcro Companies Commitment to economic responsibility

Odpowiedzialność ekonomiczna

Firma Velcro Companies zobowiązuje się zapewniać uczciwe zatrudnienie, przestrzegać praw człowieka oraz pozyskiwać towary i usługi od zróżnicowanych dostawców. Czytaj dalej.

Czytaj dalej

Kodeks postępowania dla dostawców

Prowadzimy naszą działalność w sposób etyczny i wymagamy od naszych dostawców, aby postępowali zgodnie z prawem, uczciwie, rzetelnie i przejrzyście. Przeczytaj o naszych oczekiwaniach.

Czytaj dalej

Przejrzystość w łańcuchu dostaw w stanie Kalifornia

Popieramy cele kalifornijskiej ustawy o przejrzystości w łańcuchu dostaw. Dowiedz się, jakie starania podejmujemy.

Czytaj dalej

Oświadczenie o przeciwdziałaniu niewolnictwu

Firma Velcro Companies jest zaangażowana w tworzenie etycznej i prężnie rozwijającej się kultury opartej na wartościach. Przeczytaj nasze oświadczenie.

Czytaj dalej

Infolinia ds. zgodności

Firma Velcro Companies jest zaangażowana w tworzenie etycznej i prężnie rozwijającej się kultury opartej na wartościach. Dowiedz się, jak zgłosić swoje obawy.

Czytaj dalej

Nasza kultura jakości

Nasza marka została zbudowana na fundamencie jakości. Stworzyliśmy kulturę organizacyjną skupioną na zapewnianiu wysokiej jakości produktów i obsługi we wszystkich obszarach firmy.

Czytaj więcej