See content specific to your location.
Continue

ORIGINAL THINKING®

ORIGINAL THINKING®

Nasza obietnica

Wynalezienie oryginalnego zamknięcia na rzep VELCRO® w latach 50. XX wieku zmieniło świat i do dziś jest naszą inspiracją.

Czytaj dalej
History of VELCRO(r) Brand Products

Nasza historia

Nasz historia zaczęła się w 1941 r. od spaceru po lesie. Dowiedz się, jak tak prosta czynność pomogła stworzyć kultową markę globalną.

Czytaj dalej

Sukces w NASA

Velcro Companies to jedna z niewielu firm, które mogą powiedzieć, że jej produkty były na Księżycu w 1969 r. Dowiedz się, jaką nieodzowną rolę odegraliśmy w tym historycznym wydarzeniu i nie tylko.

Czytaj dalej

Historia innowacji

Historia naszych innowacji jest długa i bogata. Dowiedz się o wielu zdarzeniach i najważniejszych kamieniach milowych, które pomogły ukształtować to, kim jesteśmy teraz, i które inspirują nas do dziś.

Czytaj dalej

Wytyczne dotyczące marki i znaku towarowego VELCRO®

Marka VELCRO® jest doceniana na całym świecie i stanowi zarejestrowany znak towarowy w niemalże każdym kraju. Aby chronić ten znak, należy go w każdym czasie odpowiednio wykorzystywać.

Czytaj dalej
Innovation and Technology_1200x675px

Nasze innowacje i technologie

Nasze oryginalne myślenie ORIGINAL THINKING® przyczyniło się do stworzenia zapięcia na rzep i stało się jednym z najbardziej znanych przykładów biomimikry. Do dziś tworzymy innowacje, które usprawniają życie codzienne.

Czytaj dalej

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wynalazcami zapięcia na rzepy. Nasze oryginalne myślenie ORIGINAL THINKING® inspiruje nas do dziś, gdy kwestionujemy dotychczasowe metody działania, aby znaleźć najlepszy sposób rozwiązywania problemów. a cada problema.

Czytaj więcej