ORIGINAL THINKING™

ORIGINAL THINKING™

Nasza obietnica

Wynalezienie oryginalnego zamknięcia na rzep VELCRO® w latach 50. XX wieku zmieniło świat i do dziś jest naszą inspiracją.

Czytaj dalej
History of VELCRO(r) Brand Products

Nasza historia

Nasz historia zaczęła się w 1941 r. od spaceru po lesie. Dowiedz się, jak tak prosta czynność pomogła stworzyć kultową markę globalną.

Czytaj dalej

Sukces w NASA

Velcro Companies to jedna z niewielu firm, które mogą powiedzieć, że jej produkty były na Księżycu w 1969 r. Dowiedz się, jaką nieodzowną rolę odegraliśmy w tym historycznym wydarzeniu i nie tylko.

Czytaj dalej

Historia innowacji

Historia naszych innowacji jest długa i bogata. Dowiedz się o wielu zdarzeniach i najważniejszych kamieniach milowych, które pomogły ukształtować to, kim jesteśmy teraz, i które inspirują nas do dziś.

Czytaj dalej

Wytyczne dotyczące marki i znaku towarowego VELCRO®

Marka VELCRO® jest doceniana na całym świecie i stanowi zarejestrowany znak towarowy w niemalże każdym kraju. Aby chronić ten znak, należy go w każdym czasie odpowiednio wykorzystywać.

Czytaj dalej
Innovation and Technology_1200x675px

Nasze innowacje i technologie

Nasze oryginalne myślenie ORIGINAL THINKING przyczyniło się do stworzenia zapięcia na rzep i stało się jednym z najbardziej znanych przykładów biomimikry. Do dziś tworzymy innowacje, które usprawniają życie codzienne.

Czytaj dalej

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wynalazcami zapięcia na rzepy. Nasze oryginalne myślenie ORIGINAL THINKING inspiruje nas do dziś, gdy kwestionujemy dotychczasowe metody działania, aby znaleźć najlepszy sposób rozwiązywania problemów. a cada problema.

Czytaj więcej

Looks like you’re using an unsupported browser. For the best experience, the latest versions of Chrome, Safari, Edge, and Firefox are all recommended.