See content specific to your location.
Continue

O NAS

O NAS

Kim jesteśmy?

Jesteśmy kimś więcej niż producentem oryginalnego zapięcia na rzepy. Jesteśmy globalną marką i firmą, dla której najważniejsi są klienci i jakość od początku do końca.

Czytaj dalej
Velcro Companies Executive Leadership Team

Nasz Zespół Kierowniczy

Nasz Zespół Kierowniczy wnosi bogate doświadczenie w zakresie rozwoju biznesowego, prawa, finansów i łańcucha dostaw z wielu różnych perspektyw. Dowiedz się więcej o wszystkich członkach zespołu.

Czytaj dalej

Globalna produkcja

Nasza sieć zakładów produkcyjnych na całym świecie zapewnia wsparcie i ciągłość bez względu na to, gdzie znajduje się Twoja firma.

Czytaj dalej

Nasza kultura jakości

Nasza marka została zbudowana na fundamencie jakości. Stworzyliśmy kulturę skupioną na zapewnianiu wysokiej jakości produktów i obsługi we wszystkich obszarach firmy.

Czytaj dalej
Velcro Companies Careers in Mexico

Kariera

Zawsze poszukujemy nowych, ambitnych osób do naszego zespołu. Dowiedz się, jaki może być kolejny krok Twojej kariery w naszej firmie.

Czytaj dalej

Informacje prawne

Marka VELCRO® jest zarejestrowanym znakiem towarowym w niemalże każdym kraju. Aby chronić ten znak, należy go w każdym czasie odpowiednio wykorzystywać.

Czytaj dalej

Polityka ochrony prywatności

Poważnie podchodzimy do kwestii prywatności. Dowiedz się, jakie kroki podejmujemy, aby Cię chronić.

Czytaj dalej

Zrównoważony rozwój

Natura jest pierwotnym źródłem inspiracji dla naszych rzepów. Dowiedz się więcej o tym, co robimy, aby chronić środowisko naturalne dla przyszłych pokoleń.

Czytaj więcej