See content specific to your location.
Continue

O NAS

O NAS

Kim jesteśmy?

Jesteśmy kimś więcej niż producentem oryginalnego zapięcia na rzepy. Jesteśmy globalną marką i firmą, dla której najważniejsi są klienci i jakość od początku do końca.

Czytaj dalej
Velcro Companies Executive Leadership Team

Nasz Zespół Kierowniczy

Nasz Zespół Kierowniczy wnosi bogate doświadczenie w zakresie rozwoju biznesowego, prawa, finansów i łańcucha dostaw z wielu różnych perspektyw. Dowiedz się więcej o wszystkich członkach zespołu.

Czytaj dalej

Globalna produkcja

Nasza sieć zakładów produkcyjnych na całym świecie zapewnia wsparcie i ciągłość bez względu na to, gdzie znajduje się Twoja firma.

Czytaj dalej

Nasza kultura jakości

Nasza marka została zbudowana na fundamencie jakości. Stworzyliśmy kulturę skupioną na zapewnianiu wysokiej jakości produktów i obsługi we wszystkich obszarach firmy.

Czytaj dalej
Velcro Companies Commitment to sustainability

Zrównoważony rozwój

Natura jest pierwotnym źródłem inspiracji dla naszych rzepów. Dowiedz się więcej o tym, co robimy, aby chronić środowisko naturalne dla przyszłych pokoleń.

Czytaj dalej
Velcro Companies Commitment to promoting education & literacy

Promocja edukacji oraz umiejętności czytania i pisania

Wierzymy, że każdy zasługuje na podstawową edukację. Dowiedz się więcej o tym, co robimy, aby promować edukację oraz umiejętność czytania i pisania.

Czytaj dalej
Diversity, Equity & Inclusion

Różnorodność, równość i integracja

Staramy się, aby nas personel był zróżnicowany, a każdy czuł się tak samo mile widziany, wysłuchany i szanowany. Wierzymy, że dzięki docenianiu różnorodności jesteśmy silniejszą organizacją. Dowiedz się więcej.

Czytaj dalej
Velcro Companies Careers in Mexico

Kariera

Zawsze poszukujemy nowych, ambitnych osób do naszego zespołu. Dowiedz się, jaki może być kolejny krok Twojej kariery w naszej firmie.

Czytaj dalej

Nasza historia

Nasz historia zaczęła się w 1941 r. od spaceru po lesie. Dowiedz się, jak tak prosta czynność pomogła stworzyć kultową markę globalną.

Czytaj więcej
History of VELCRO(r) Brand Products